• Slide-9
Zavřít

Napsali o nás

Facebook

Napsali o nás

Zajímavosti o Penzionu V Kapli se již objevili v několika časopisech a novinách. Podívejte se, kde všude o nás píší.

Článek v Hospodářských novinách
Všem našim příznivcům s potěšením oznamujeme, že nás Hospodářské noviny dnes zařadili do 10 nejoriginálnějších ubytování v Čechách. Celý text článku najdete na http://www.facebook.com/penzionvkapli

 

Týden
V Časopisu TÝDEN z 10. července 2006 vyšel článek "Zámecké apartmá po Česku: co, kde a za kolik" Zde se píše kromě jiného: " Také na Zámku ve Žďáře nad Sázavou lze nocovat, dokonce v kapli. Na jejím návrhu se dost možná podílel Jan Blažej Santini Aichl."

 

Hodnocení klientů portálu Hotel.cz

 

ONA DNES
V 18. čísle časopisu ONA DNES z roku 2008, který vychází jako příloha nejčtenějšího deníku "Mladá fronta", vyšel článek "Zamilovaný víkend", ve kterém se o nás mimo jiné píše: "V klášterním kostele můžete nocovat, pokud se za romantikou vydáte do Žďáru nad Sázavou. V historické budově bývalé kaple sv. Markéty na zdejším zámku byl v devadesátých letech vybudován penzion. Před spaním se vydejte na vycházku po zámeckém areálu nebo navštivte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře."

 

Partžurnál
V časopisu Partžurnál na prosinec a únor 2005, který se distribuuje do velkých hotelů, ale hlavně do letadel mezinárodních přepravců (i ČSA), nám věnovali dokonce celou stranu s názvem "Do žďárské Kaple se vrátil život." Zde se hned v podnadpisu píše: " Jsou objekty, které si s sebou nesou navzdory všem peripetiím, jimiž jejich historie prošla, svou duši dál. Potřebují k tomu však pomoc lidí, kteří i v dnešní roztěkané době rozpoznají hodnotu pokorného vztahu k atmosféře místa. Příběh před půl rokem otevřeného Penzionu V Kapli ve Žďáře nad Sázavou tak není jen pozvánkou do výjimečného, klidného a distingvovaného prostředí, ale i vyprávěním o osudu jednoho památného objektu - a o úsilí navrátit mu život."

 

Drobnější texty
Můžeme se také pochlubit mnoha drobnějšími články v různých, nejenom, regionálních periodikách. Zde uvádíme již jen dva z nich, které jsou zajímavé, zejména tím, že popisují již jednotlivé události, které se u nás často konají. První z nich píše o koncertu světoznámého sólového kytaristy Jiřího Jirmala, který si k nám přijel tímto způsobem oslavit narozeniny.